Pierwszy SILVER Stand-up

wyjątkowy wieczór pełen humoru i pięknej muzyki

Mucha w słoiku

Beata Borucka, czyli internetowa Mądra Babcia, znana z humoru, dowcipu i kosmicznej energii zaprasza na swój pierwszy autorski wieczór, podczas którego podzieli się humorystycznie swoim podejściem do życia. Z typowym dla siebie dystansem opowie dlaczego jest nazywana muchą w słoiku, jaką jest babcią, jak podchodzi do spraw sercowych, co myśli o szczęściu, jak podchodzi do starzenia się i skąd czerpie energię. Podczas wspólnego wieczoru Mądra babcia zapewni łzy śmiechu i wzruszenia, odrobinę refleksji i zaprosi na śpiewający spacer przez życie.
Do stworzenia tego niezwykłego przedstawienia zaprosiła Śpiewającą Rodzinę Kaczmarek, którzy uświetnią występ swoimi wspaniałymi głosami. Będziemy wspólnie wzruszać się i bawić do znanych przebojów opery, operetki i musicalu.

Zobacz fragmenty

1
Widzów już było

Ten wieczór nie może się odbyć bez Ciebie

Występują

Mądra Babcia

Beata Borucka znana, jako Mądra Babcia jest największą polska silverinfluencerką. Stworzyła imperium babć, nakłaniając tysiące dojrzałych kobiet do czerpania radości życia, dbania o siebie i pochodzenia z dystansem do upływu lat. Dzięki niej babcie mają własna telewizję internetową SilverTV, gdzie poruszane są ciekawe, ważne, a czasem kontrowersyjne tematy życiowe. Uwielbiana prze kobiety i nie tylko za energię, optymizm i dystans do rzeczywistości.

Śpiewająca Rodzina Kaczmarek

Cztery wspaniałe głosy. Iwona, Piotr, Wojciech i Adam uwodzą publiczność zarówno pięknym śpiewem, urodą, jak i wdziękiem scenicznym. Piękny sopran Iwony, liryczny tenor Piotra i głębokie dźwięki barytonów Wojtka i Adama w repertuarze operowym operetkowym czy musicalowym to prawdziwa uczta dla duszy i niezapomniane wzruszenia. Cała czwórka artystów pokazuje też, że w rodzinie można znaleźć nie tylko oparcie i przyjaźń, ale też realizować wspólne pasje i talenty.

Mucha w mediach

TVP 2 Pytanie na śniadanie

PYTANIE NA ŚNIADANIE 06.07.2023  
ZOBACZ WIĘCEJ

TRASA 2023

«‎ MUCHA W SŁOIKU »
07 października – Białystok
11 października – Sosnowiec
12 października – Częstochowa
26 października – Warszawa
13 Listopada – Radom
29 listopada – Warszawa
07 grudnia – Kielce 
13 grudnia – Poznań
14 grudnia – Poznań

Opinie